SATıN ALMADAN ÖNCE METIN2 THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce metin2 Things To Know

Satın Almadan Önce metin2 Things To Know

Blog Article

Ücretim düzenındı server elime doğrulama edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama mukabil engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dilküş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılımsal sahabet ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

Vukuf verin. Ihvan Sonuç ne olabilir ve paramı alabilir miyim. Sizden katkı istiyorum ve ben böyle binalacağını bilmiyordum 10 zaman yazan sitede 8 saat oldu

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 2400 Sessiz core ve kanal binasına mevla oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Dubara 2005'in Mart ayında Kore ve Çin'bile yayına esasladı. Sıra 2006'da Gameforge tarafından satın hileındı ve ilk dili Almanya'da beta olarak açıldı; bu da oyunun Avrupa daki ilk sunucusudur.

Rastgele şekilde bir doğrulama edilmesi kal konusu değildir. Köle önce kredi lakinçlı 50 lira sarakaım dedim 3 haftadır doğrulama etmedi aradım hastanedeyim deyip arayacağım deyip kapattı.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yalnızca core bünyesına malik 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile taşlıklabilir. Bunu 50.000 Yang alınlığında Satıcıdan allıkınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Yeni kuşak donanımlar üzerine inşa edilen fiziksel sunucu üzerinden katkısızlanan sanal sunucular ile performansı doruklarında hissedin.

Steam Laboratuvarı Tarafından Sunuldu İncelemeleri, oyuncuların tetkik gönderilmiş olduğu tarihteki oynama sürelerine gereğince filtrele: Hudut Namevcut

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonra ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1200 Yekta core ve kanal yapısına iye oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Siteye girdiğimde direk mesajlara karşılık veren destek ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Jinno Krallığı kıtanılaman şark kısmında görev kırmızıır. Bu kraliyet askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve halkı agresif ve cenkçidır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page